aq_block_1

Möt våra jurister

Thomas Bodström Advokat
Thomas Bodström

Inriktning
Brottmål, offentlig försvarare, målsägandebiträde, familjerätt, arbetsrätt, diskrimineringsrätt, affärsjuridik, avtalsrätt och skadeståndsrätt.

thomas.bodstrom@advbyra.se
Läs mer...
Kristina Boethius Advokat
Kristina Boethius

Inriktning
Brottmål, offentlig försvarare, målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, familjerätt, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV) och migrationsrätt.

kristina.boethius@advbyra.se
Läs mer...
Elsa-Andersson-advokatbyran-thomas-bodstrom
Elsa Andersson

Inriktning
Brottmål (offentlig eller privat försvarare, målsägandebiträde, särskild företrädare för barn), allmän civilrätt, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV), migrationsrätt.

Elsa.andersson@advbyra.se
Läs mer...
Charlotta-Skogsberg-Advokatbyrån Thomas Bodström
Charlotta Skogsberg

Inriktning
Brottmål, offentlig försvarare, målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, familjerätt och socialrätt med särskild inriktning på personlig assistans och assistansersättning

charlotta.skogsberg@advbyra.se
Läs mer...
Marija
Marija Novosel Nyström

Inriktning
Brottmål, familjerätt, migrationsrätt, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV)

marijanovoselnystrom@advbyra.se
Läs mer...
Kinora Awrohum

Inrikting
Brottmål, offentlig försvarare, målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, asylrätt, socialrätt och familjerätt.

kinora.awrohum@advbyra.se
Läs mer...
Fabian Hägglund Wennergren är jurist på Advokatbyran Thomas Bodström
Fabian Wennergren

Inriktning
Offentlig försvarare, målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, familjerätt, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV), migrationsrätt och civilrätt.

fabian.wennergren@advbyra.se
Läs mer...
Bjorn-Andersson-advokatbyrån-thomas-bodström
Björn Andersson

Inriktning
Målsägandebiträde, familjerätt, avtalsrätt, migrationsrätt, socialrätt och förvaltningsrätt i övrigt.

bjorn.andersson@advbyra.se
Läs mer...
Karin Arleskär - Advokatbyrån Thomas Bodström
Karin Arleskär

Inriktning
Målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, migrationsrätt, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV) och familjerätt.

karin.arleskar@advbyra.se
Läs mer...
Anna-Sjogren-Advokatbyrån Thomas Bodström
Anna Sjögren

Inriktning
Målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, familjerätt, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV) och migrationsrätt.

anna.sjogren@advbyra.se
Läs mer...
© 2018 Fotograf Anna-Lena Ahlström
Miran Crnalic

Inriktning
Målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, familjerätt, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV), migrationsrätt och arvsrätt

miran.crnalic@advbyra.se
Läs mer...
Sonja Jidenius Kontorschef
Sonja Jidenius

Olof-Bodstrom-advokatbyran-thomas-bodstrom
Olof Bodström

Kjell Erlandsson Ekonomikonsult
Kjell Erlandsson