aq_block_1

Möt våra jurister

Thomas Bodström Advokat
Thomas Bodström

Inriktning
Brottmål, offentlig försvarare, målsägandebiträde, familjerätt, arbetsrätt, diskrimineringsrätt, affärsjuridik, avtalsrätt och skadeståndsrätt.

thomas.bodstrom@advbyra.se
Läs mer...
Katja Muturi

Inrikting
Brottmål, offentlig försvarare, målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, asylrätt, socialrätt och familjerätt.

katja.muturi@advbyra.se
Läs mer...
Marthin Högsten

Inriktning
Brottmål, offentlig försvarare, målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV), familjerätt och migrationsrätt.

marthin.hogsten@advbyra.se
Läs mer...
Anna Wahlström Advokat
Anna Wahlström

Inriktning
Brottmål, offentlig försvarare, målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, familjerätt och bodelning.

anna.wahlstrom@advbyra.se
Läs mer...
Philip Hedberg Advokat
Philip Hedberg

Inriktning
Brottmål, offentlig försvarare, målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, familjerätt, arbetsrätt, affärsjuridik, avtalsrätt och skadeståndsrätt.

philip.hedberg@advbyra.se
Läs mer...
Kristina Boethius Advokat
Kristina Boethius

Inriktning
Brottmål, offentlig försvarare, målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, familjerätt, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV) och migrationsrätt.

kristina.boethius@advbyra.se
Läs mer...
Anders Sjögren Jurist
Anders Sjögren

Inriktning
Brottmål, offentlig försvarare, målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, familjerätt, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV) och migrationsrätt.

anders.sjogren@advbyra.se
Läs mer...
Viktor-Banke-advokatbyran-thomas-bodstrom
Viktor Banke

Inriktning
Brottmål, offentlig försvarare, målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, familjerätt, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV) och migrationsrätt.

viktor.banke@advbyra.se
Läs mer...
Helena-Finer-advokatbyran-thomas-bodstrom
Helena Finér

Inriktning
Målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, familjerätt, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV), migrationsrätt, affärsjuridik, avtalsrätt och skadeståndsrätt.

helena.finer@advbyra.se
Läs mer...
Fabian Hägglund Wennergren är jurist på Advokatbyran Thomas Bodström
Fabian Hägglund Wennergren

Inriktning
Målsägandebiträde, särskild företrädare för barn, familjerätt, socialrätt (LVU, LVM, LPT, LRV), migrationsrätt, affärsjuridik, avtalsrätt och skadeståndsrätt.

fabian.hagglund-wennergren@advbyra.se
Läs mer...
Bjorn-Andersson-advokatbyrån-thomas-bodström
Björn Andersson

Inriktning
Målsägandebiträde, familjerätt, avtalsrätt, migrationsrätt, socialrätt och förvaltningsrätt i övrigt.

bjorn.andersson@advbyra.se
Läs mer...
Sonja Jidenius Kontorschef
Sonja Jidenius

Olof-Bodstrom-advokatbyran-thomas-bodstrom
Olof Bodström

Kjell Erlandsson Ekonomikonsult
Kjell Erlandsson